Це італійське печиво – дуже смачне. Продукти знадобляться звичайні, недорогі. 3 яблука та найсмачніше ароматне печиво у вас на столі.
Інгредієнти:
- Яйце – 1 шт.
- Цукор – 50 г
- Вершкове масло – 70 г
- Борошно – 170-190 г
- Розпушувач – 1 ч.л.
- Сіль – дрібка
- Яблука – 3 шт.
Приготування:
Тісто замішується дуже швидко, тому духовку відразу вмикаємо розігріватися на 180 градусів.
У мисці з’єдную одне яйце і 50 г цукру. І збиваю до пишної піни. Додаю 70 г розтопленого вершкового масла і збиваю ще буквально одну хвилинку.

Додаю борошно, борошна знадобиться приблизно 170-190 г, 1 ч.л. розпушувача та дрібку солі для балансу смаку. І замішую тісто лопаткою або ложкою, тісто має вийти трохи липким, воно не повинно бути рідким або занадто густим.
3 яблука нарізаю кубиком, за бажання ви можна очистити яблука від шкірки, але я цього не роблю.

Також можна до яблук додати горіхи або сухофрукти, або частину борошна замінити на вівсяні пластівці. А ось перемішувати тісто легше руками.
Викладаємо тісто на деко, застелене пергаментом по одній ложці.

Випікаємо печиво в розігрітій духовці до 180 градусів 20-25 хвилин до золотистого кольору. Печиво готове, у мене воно випікалося 22 хвилини, воно має добре підрум’янитися.
Даємо трохи охолонути і посипаємо цукровою пудрою. Печиво виходить дуже смачне. Всередині воно м’яке, повітряне, а зверху приємна, хрумка скоринка.







