Рецепт тіста з бульбашками: без дріжджів та окріп не потрібен. Колись в дитинстві бабуся часто пекла такі пиріжки, я випросила в неї рецепт і тепер готую їх сама!
Інгредієнти:
- кефір – 400 г;
- соняшникова олія – 100 мл;
- яйця – 2 шт.;
- крохмаль – 25 г;
- борошно – 700 г;
- цукор – 150 г;
- сіль – ½ ч. л.;
- вишня – 500 г;
- сода – ½ ч. л.
Приготування:
У тару виливаємо кефір, розбиваємо яйця, висипаємо столову ложку цукрового піску, чайну ложку солі. В окремій мисці змішаємо борошно із содою. Перемішуємо віночком інгредієнти в обох ємностях.
Сипучі продукти висипаємо в чашу з сумішшю кефіру. Замішуємо липке тісто спочатку лопаткою. Далі виливаємо 3 столові ложки олії і продовжуємо місити тісто вручну пару хвилин.
У результаті тісто має стати м’яким та податливим.
Залишаємо грудку тіста під харчовою плівкою при кімнатній температурі на 30 хвилин.
На сковороду викладаємо вишню, посипаємо цукром і крохмалем, що залишився. На вогні нижче за середнє готуємо вишневу начинку, постійно помішуючи. Потрібно довести ягоду до загустіння, потім вимкнути вогонь і остудити начинку.
Тісто заново вимішуємо та поділяємо на 15 рівних колобків. Розкачуємо кожну грудочку в товстий коржик. У середину круглого коржика кладемо столову ложку ягідної начинки, защипуємо краї.

Опускаємо в розігріту олію заготівлі з пиріжків і смажимо до рум’яної скоринки з кожного боку.

Не забудьте потримати пироги на паперовому рушнику, щоб прибрати зайву олію. Виходять ароматні та хрумкі вишневі пиріжки, якими бабуся тішила в дитинстві!







