Замість картопляних чіпсів їм хрусткі снеки з огірків: простий рецепт

Замість картопляних чіпсів їм хрусткі снеки з огірків - рецепт приготування Гарніри

Багато людей люблять чіпси. Я теж люблю. І оригінальні рецепти люблю теж. Нещодавно, наприклад, почала готувати чіпси з маринованих огірків. Позбавляють тоненькі скибочки від вологи і отримую прекрасну закуску! У цій статті поділюся з вами своїм рецептом.

Швидко, просто і дуже смачно

Приготувати такі «огіркові» чіпси зовсім нескладно. Для початку наріжте огірки скибочками. Товщину вибирайте самі — все залежить від ваших уподобань.

Скиньте скибочки в друшляк, щоб з них стік розсіл. На це піде не менше кількох годин. Розсолу стікає багато, тому я використовую підставку, щоб злегка друшляк в мисці при-підняти.

Викладіть майбутні чіпси на піддон дегідратору. Не забудьте залишити місце між скибочками огірків, щоб дозволити повітрю циркулювати. Одна банка маринованих чіпсів у мене поміщається на два стандартних круглих піддону.

Встановіть температуру 52 градуси і дайте висохнути чіпсів протягом доби, якщо ви нарізали їх товстими скибочками. Для більш тонких вистачає 8-16 годин. Слідкуйте за процесом приготування. Чіпси не повинні липнути.

Коли закінчите, зніміть огірки з піддонів і насолоджуйтеся пікантним смаком! Смачного!

До речі, зберігати такі чіпси можна в холодильнику тривалий час. Але я не знаю точно, як довго, так як мої домосідці з’їдають їх моментально!

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Добавить комментарий