Гречка в пароварці

Гречка в пароварці - рецепт приготування Гарніри

Якщо у вас є пароварка, візьміть на озброєння рецепт приготування гречки. Тут маса плюсів. Від корисності страви, до мінімальної трудомісткості. Від вас буде потрібно тільки підготувати крупу. Співвідношення крупи і води 1: 2. Ви можете взяти склянку з будь-яким обсягом, але дотримуйтеся рекомендованого співвідношення. Тоді каша вийде розсипчастою.

Складові:

  • Гречка — 1 Стакан
  • Вода — 2 Склянки
  • Вершкове масло — 1,5 Стакана
  • Сіль за смаком

Як приготувати «Гречка в пароварці»

Підготуйте необхідні інгредієнти. Залийте гречку теплою водою. Збовтайте, щоб на верх піднявся весь сміття. Видалить. Вилийте воду. Промийте ще раз в теплій воді, перетираючи її в долонях.

Відкиньте на друшляк, щоб стекла вода. Перекладіть гречку в сковороду і прогрійте її, постійно помішуючи, щоб вона просохла. В кінці прогрівання додайте половину вказаної кількості масла.

Перемішайте. Перекладіть гречку в чашу пароварки. Залийте двома склянками гарячої води. Поставте чашу в пароварку. Закрийте кришкою і виставите час 30 хвилин.

За цей час, рідина повинна повністю вбратися в крупу. Після закінчення часу, в готову кашу, додайте половину вершкового масла. Перемішайте і залиште в пароварці ще на 10 хвилин. Каша готова. Подавайте гарячої. Смачного!

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Добавить комментарий