Скуштувавши такий салат, ви будете готувати його завжди. Дуже смачний та оригінальний, цей рецепт справжнє відкриття для мене!
Інгредієнти:
- Риба – 400 г
- Огірковий маринад (розсіл) – 500 мл+-
- Яйця – 2-3 шт.
- Свіжий огірок – 1 шт.
- Кукурудза консервована – 3 ст.л.
- Зелена цибуля (кріп)
- Майонез – 2 ст.л.
Приготування:
Беру рибу хек (найбільш підходящий варіант), дві невеликі тушки. Обробила рибу, обов’язково прибравши чорну плівку всередині, кажуть риба з нею гірчити. Нарізала рибу на шматочки.
Огірковий розсіл із літрової банки зливаю у невелику кастрюлю. Забракло огіркового розсолу, додайте трохи помідорного. Доводжу маринад до кипіння та викладаю в нього рибу. Варю її 6-7 хвилин до готовності.

Дістаю і даю їй охолонути. Тим часом нарізаю два-три яйця. Нарізаю свіжий огірок та зелену цибулю.

Приготування цього салату прямо пісня, все йде одне за одним. Одне остигає, інше нарізається. Люблю так готувати, все по порядку!
І ось, коли рибка охолола, відокремлюю кістки та шкірку, у хека мало дрібних кісток. Подрібнюю рибу.

Ось і вся підготовка. Збираю салат. Яйця, огірок, зелень відправляю до салатника. Додаю рибу. Смак риби, відвареної в огірковому розсолі, нагадує мені смак раків. Ймовірно, це через присутній аромат кропу.
Додам 2-3 ст.ложки консервованої кукурудзи (як у класичному крабовому). Потім майонез бажаний домашній. Додаю три столові ложки майонезу, перемішую.

І салат готовий! Скажу одразу, дуже смачно! Навіть те, що в ньому все натуральне, робить його ще смачнішим.







