Цьому рецепту навчила мене багато років тому бабуся. Не знала, що так тушкують капусту

Другі страви

Капусту тушкую по-різному, виходить смачно – але все одно хочеться ще чогось нового. А тут перегортала радянську кулінарну книгу і натрапила на цей рецепт. Вийшло не просто смачно, а дуже смачно. Можна приготувати без м’яса пісний варіант. І біля плити стояти довго не потрібно.

Інгредієнти:

  • Капуста – 1 кг
  • Куряча грудка – 500 г
  • Сіль – 1 ч.л
  • Чорний перець – за смаком
  • Олія – ​​3 ст.л
  • Вода – 150 мл
  • Томатна паста – 2 ст.л
  • Борошно – 1 ст.л
  • Оцет 9% – 1 ст.л
  • Цукор – 1 ст.л
  • Лавровий лист – 1-2 шт.

Приготування:

Беремо гострий ніж і нашаткуємо соломкою капусту 1 кг. Тепер поріжемо цибулину кубиками та курячу грудку. Беремо глибоку сковороду у мене діаметром 28 см. Наливаємо трохи олії, кладемо цибулю і обсмажуємо до напівпрозорості, тепер додамо курячу грудку і обсмажимо пару хвилин, додамо половину ч. л солі та чорний перець, тепер додаємо капусту, вливаємо 150 мл води, закриваємо кришкою. Тушимо під кришкою від 20 хвилин до 40, все залежить від капусти, молодій досить 20 мені сьогодні знадобилося 30 хвилин. Через 20 хвилин гасіння капусту перемішуємо, якщо не готова, залишаємо тушкуватися ще. Поки тушкується капуста, в миску кладемо 2 ст. л томатної пасти, 1 ст. л борошна перемішуємо та додаємо 1 ст. л оцту 9% або яблучного, 1 ст. л цукру і додаємо до капусти, готуємо хвилин 10, пробуємо на сіль якщо потрібно додаємо і подаємо до столу.

Порада: Коли тушкуєте капусту, ніколи відразу не накривайте її кришкою, а залиште хвилин на 20 відкритою (за цей час кілька разів перемішайте), а потім вже накрийте кришкою. Тоді капуста не матиме неприємного запаху пареної капусти. Цьому секрету навчила мене багато років тому бабуся. Користуюсь порадою, працює на всі 100.

Тушкована капуста готова!

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Добавить комментарий