Чоловік любить оладки свекрухи більше, ніж мої: недавно вона розкрила свій секрет. Виявилося, що вся справа в майонезі

Чоловік любить оладки свекрухи більше - рецепт приготування Млинці та оладки

Напевно у вашому холодильнику є майонез. Ви дивіться на нього кожен день, подаєте як приправу до столу і вважаєте не найбільш корисним, хоча по факту майонез — це всього лише збиті в певних пропорціях курячі яйця, оцет, гірчиця і олію.

Нещодавно свекруха поділилася своїм фірмовим рецептом оладок, які обожнює мій чоловік. І виявилося, що одним з головних інгредієнтів є вже знайомий нам майонез. А справа ось у чому.

Секретний інгредієнт

Коли ви що-нибудь випікаєте і замішує тісто для випічки, ви напевно додаєте такий важливий інгредієнт, як оцет. Укупі з содою він дає тесту підніматися і робить його м’яким і пухнастим завдяки виділенню вуглекислого газу. Завдяки кислоті білки борошна розпадаються і тісто виходить ніжним. У майонезі оцет є важливою частиною.

Яйця також є необхідним інгредієнтом. Збиваючи білок, ми тим самим затримуємо повітря всередині. При випіканні він виділяється і вбирається іншими інгредієнтами. Це допомагає солодким складам підніматися. Хорошим прикладом в цьому випадку є безе. Яєчні жовтки містять велику кількість жиру, який робить випічку ніжною. Яйця є в майонезі.

Олію необхідно використовувати обов’язково. Чим його більше, тим менше клейковини. Без неї не можна, але якщо її занадто багато, випічка і хліб виходять дуже щільними або навіть сухими. Вміщені в олії ліпіди покривають частинки борошна і не дають їм склеюватися.

Як отримати пишні оладки

Непомітно ми і підійшли до секретів приготування пишних оладок. Щоб отримати додатковий обсяг, введіть кілька ложок майонезу в суміш яйця і олії. Не варто хвилюватися про смак. Майонез не відчуєте. Важливо тільки ретельно розмішати всі інгредієнти. Використовуйте віночок або міксер на низьких оборотах.

А ось японські кухарі до майонезу додають ще кілька ложок газованої води, що теж збільшує обсяг оладок. Смачного!

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Добавить комментарий